Vbetcrypto Spor Bonusu

Vbetcrypto spor bonusu seçeneklerine baktığımızda, genel olarak iki ayrı başlıkla karşılaşmamız mümkündür. Bunlardan bir tanesi tabii ki herkesin takip ettiği üzere hoş geldin bonusudur. Fakat ek olarak bu yazımızda bir diğer seçenek olan Vbetcrypto spor kayıp bonusu üzerine de konuşacağız.

Hoş geldin bonusunu sizlere ayrı bir makalemiz içerisinde ayrıntılarıyla tartışmıştık. Kurallarına değin bilgiler vermiştik. Bunu belirtmeyi uygun görüyoruz çünkü Vbetcrypto spor hoş geldin bonusu talebinde bulunmak için uymamız gereken bazı kurallarımız vardır. Bunları gözden kaçırmamamız icap etmektedir.

Vbetcrypto Spor Hoş Geldin

Vbetcrypto spor hoş geldin bonusu, siteye ait olan sanal para miktarı üzerinden hesaplanmaktadır. Bu miktarın hesaplanması sürecinde dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. En önemli konulardan bir tanesi, yatırım sırasında kullandığımız kripto varlığının hangisi olduğudur. Nitekim gerekli çevrim kurallarını da siteye ait olan genel çevrim şartlarında görebilmekteyiz. Buna göre seçiminizi yapıp ne kadar miktarda bakiye yüklemek istediğinizi belirtebilmektesiniz.

Vbetcrypto spor hoş geldin bonusu içerisinde %100 oran görmek pek de şaşırtıcı gelmemelidir. Eğer uygun şekilde yatırımlarınızı yaparsanız, ilk üyelik sonrasında 80 vUSDT değerine kadar ödüllendirilmektesiniz. Ancak tabii ki bonus taleplerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da yatırım sonrasında işlem açmamaktır. Belge onayı da vermeyi ihmal etmemelisiniz. Belge onayı verilmemişse şayet, üyelik hesabınız onaylanmamış demektir.

Vbetcrypto Spor Kayıp Bonusu

Vbetcrypto spor kayıp bonusu teklifi olarak %10 değerini görüntülüyoruz. %10 oranındaki kayıp bonusuna göz attığımızda birtakım kurallarla karşılaşmaktayız:

  1. Elde edilen freebet bonuslarınızın kullanımı sadece canlı spor bahisleri içindir.
  2. Freebet bonusunda herhangi bir şekilde oran ya da kombine kısıtlaması bulunmamaktadır.
  3. Günlük olarak kazanç sağlayabileceğimiz maksimum freebet tutarı 150 USDT’dir.
  4. Freebet bonuslarının hesaplanması ertesi gün 12:30’da gerçekleşmektedir.
  5. Herhangib ir sebep sonrasında iade etmiş olduğunuz etkinlikler neticesinde kullandığınız freebetlerin tanımı yapılmamaktadır.

Vbetcrypto spor kayıp bonusu ile ilişkili çevrim şartlarını ve diğer kuralları da görüntülemeyi ihmal etmeyelim. Bunun adına hemen Vbetcrypto giriş linkine tıklayabilirsiniz. Makalemiz üzerinden erişim sağlayarak hızlıca ilgili kurallara yeniden göz atabilmektesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir